Angajăm asistent juridic!

ONG Mare Nostrum caută un nou membru al echipei!

De data aceasta, este vorba despre un asistent juridic, angajat cu jumătate de normă. Principala atribuţie va fi de asigurare a legalităţii documentaţiilor şi procedurilor de achiziţii publice.

Printre responsabilităţi, se numără:
– elaborarea documentaţiei necesare achiziţiilor publice
– monitorizarea legislaţiei în domeniu şi actualizarea documentaţiilor conform cu aceasta
– asigurarea respectării condiţiilor de contractare ale proiectelor, procedurilor şi instrucţiunilor proiectelor

Căutăm următoarele calificări şi abilităţi:
– studii superioare, de preferinţă de profil juridic, şi cel puţin 2 ani experienţă în domeniul achiziţiilor publice
– cunoştinţe de operare pe calculator
– cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat
– abilitatea de a desfăşura mai multe activităţi simultan şi de a lucra atât în echipă, cât şi independent

Oferim:
– salariu fix, corespunzător experienţei şi pregătirii
– program de pregătire şi integrare

Dacă te interesează sau ştii pe cineva interesat, CV-urile şi scrisorile de intenţie se pot trimite până pe 15 mai, la adesa de e-mail: event@marenostrum.ro sau pe fax: 0241-612422. Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Aşteptăm aplicaţia şi îţi dorim succes!

Advertisements